Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WSPIERAMY UKRAINĘ!

2022-03-18
WSPIERAMY UKRAINĘ!
Wspieramy Ukrainę! Nie trzeba się zagłębiać w zagadnienia geopolityczne, aby zauważyć, że ludzie po prostu potrzebują pomocy.

Wspieramy Ukrainę! Nie trzeba się zagłębiać w zagadnienia geopolityczne, aby zauważyć, że ludzie po prostu potrzebują pomocy. Nie chcieliśmy rzucać się chaotycznie na zbiórki darów, bo sytuacja zmieniała się bardzo dynamicznie i docierające do nas wiadomości były często sprzeczne ze sobą.

Jako ekipa postanowiliśmy przeprowadzić dwie akcje. Pierwsza operacja o kryptonimie “barszcz” ściśle związana jest z naszym teamowym kolegą – Dimą. Jakiś czas temu do lunchowego menu w HALI monko. wskoczył barszcz ukraiński według przepisu Jego babci. Postanowiliśmy więc ugotować tyle barszczu, ile tylko mieści nasz największy gar i zaporcjować go do słoiczków. Każda osoba odwiedzająca nasz lokal może zgarnąć słoik z barszczem w zamian za wrzuconą do puszki dowolną kwotę. Akcje trwa nadal, więc śmiało możecie wpadać po słoik zupy wspierając tym samym naszych sąsiadów.

Druga akcja, to pocztówka. Piękny projekt graficzny naszej basistki Kamili. Kartka wydrukowana na grubym, matowym papierze. Cały stosik świeżo wydrukowanych kartek czeka w HALI monko. i w kilku wrocławskich kawiarniach. Całość zebranych do puszki datków przekazana zostanie na konto fundacji, która wspiera mieszkańców Ukrainy pomocą humanitarną. Wspieramy Ukrainę!

Zapraszamy też do oglądania najnowszego odcinka na YT, gdzie poruszamy wszystkie wyżej wymienione tematy.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 144 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Szybko i sprawnie, kawa świeża i aromatyczna!
2024-06-07
Bardzo szybka dostawa. Polecam!
pixel