Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAPĘDZANI KOFEINĄ

KANAŁ NA YOUTUBE

NAPĘDZANI KOFEINĄ

NAPĘDZANI KOFEINĄ to kanał w pełni poświęcony tematowi kawy i wszystkiemu, co z nią związane. Nagrywamy filmy z chęci dzielenia się pasją do kawy, swoją wiedzą oraz doświadczeniami w dziedzinie przygotowywania i degustowania kawy. Zapraszamy ciekawych Gości do rozmów przy kawie, o kawie i wokół kawy.

Na kanale można będzie znaleźć wiele ciekawych i inspirujących filmów dotyczących różnych aspektów kawy. Znajdziecie video o sposobach przygotowywania kawy w różnych urządzeniach, poradniki dotyczące parzenia kawy w domowych warunkach, recenzje kaw z różnych regionów świata oraz wiele innych tematów związanych z kawą.

Zachęcamy do śledzenia naszego instagrama @napedzanikofeina oraz subskrybowania naszego kanału na YouTube @napedzanikofeina, aby na biężąco śledzić na nasze poczynania z kawowego świata.

Poniżej znajdziecie najnowszy odcinek napędzanych kofeiną.

SKŁAD NAPĘDZANY KOFEINĄ

Napędzani kofeiną

Najnowszy odcinek na YouTube

Ten kanał pokaże nasze luźne podejście do kawy. Przybliżymy Wam trochę metody parzenia kawy, przepisy kulinarne na smakołyki z kawą. Odpalimy sprzęt i pokażemy nowości w świecie kawowego szpeju. Zaprosimy ciekawych ludzi i porozmawiamy o kawie przy kawie. Będzie się dużo działo, więc na pewno nie będziesz się nudzić. Nie zabraknie tu wiedzy i dobrego humoru, a może i nawet jakichś promocji? Subskrybuj nas już dziś i odezwij się komentarzach.

Dawno temu

Dawno temu, gdy we Wrocławiu powstawała flota pierwszych mobilnych kawiarni, pojawiło się hasło - "NAPĘDZANI KOFEINĄ!".

Po skonstruowaniu zabudowy kawiarnianej na podwoziu małych trójkołowych motocykli Piaggio, nadszedł czas na stworzenie identyfikacji wizualnej. Wśród kolorowych grafik, które ozdobiono nasze pojazdy, pojawił się slogan "napędzani kofeiną". To hasło było obecne w przeszłości, jest teraz i z pewnością będzie nadal. Kawa i jej magiczne właściwości miały ogromny wpływ na to, że wiele rzeczy udało nam się zrealizować.

Eventy kawowe

Eventy kawowe są integralną częścią naszego działania jako "NAPĘDZANI KOFEINĄ". Podróżujemy po całej Polsce i nie tylko, uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach, gdzie szerzymy kulturę picia dobrej kawy i dzielimy się wiedzą na jej temat. Nasza flota mobilnych kawiarni jest zróżnicowana, obejmując trójkołowe motocykle Piaggio, duże kawiarnie z zabudową na samochodach dostawczych oraz mobilne stanowiska. Serwujemy kawę zarówno na masowych imprezach, jak i podczas indywidualnych pokazów.

Marka kawy monko

Marka kawy monko. powstała jako odpowiedź na wyraźne zapotrzebowanie kawoszy. Kiedy tworzyliśmy naszą pierwszą mieszankę do użytku w mobilnych kawiarniach, nie myśleliśmy jeszcze o stworzeniu marki. Jednak z czasem zaczęły się pojawiać coraz liczniejsze pytania: "co to za kawa i gdzie ją można kupić?". To skłoniło nas do rozważenia, że nasz produkt można oferować nie tylko jako napój, ale także jako ziarna do samodzielnego parzenia. Dlaczego "monko."? Ponieważ Etiopia jest ojczyzną kawy, a w języku Sotho "monko" oznacza aromat.

Kawy siekiera

W naszych edukacyjnych szkoleniach często poruszamy temat mocy kawy. Wtedy obalamy mit o espresso jako najmocniejszej kawie. Metoda parzenia odgrywa swoją rolę, ale ważne jest również ziarno. Chcieliśmy stworzyć coś, co potrafi "rąbnąć", i tak powstała "SIEKIERA". To prawdopodobnie najmocniejsza kawa w Polsce. Ta 100% Robusta pochodząca z Indii potrafi zapewnić prawdziwe uderzenie. Jeśli szukasz mocnej kawy, to właśnie zakończyłeś swoje poszukiwania.

Kawa kolarza

Kiedy mówimy o "napędzaniu kofeiną", nie możemy pominąć ważnego wątku kolarskiego. Kofeina napędzała nas nie tylko w codziennych zadaniach związanych z naszą działalnością biznesową, ale również w czasie wolnym. Kiedy w naszym życiu pojawiła się pasja do kolarstwa szosowego, oczywiste stało się, że hasło "napędzani kofeiną" musi znaleźć się na naszych kolarskich koszulkach. Przez dwa sezony organizowaliśmy ponad 60 spotkań kolarskich pod tym właśnie hasłem. Luźne przejażdżki w przyjacielskiej atmosferze i przy akompaniamencie naszej kawy stały się rzeczywistością większości pogodnych niedzielnych poranków.

Współpraca z renomowana marka JURA.

Oprócz standardowych pytań o kawę, otrzymujemy również wiele zapytań dotyczących sprzętu. Już wiele lat temu nawiązaliśmy współpracę z renomowaną szwajcarską marką JURA. Ekspresy tej marki używamy od dawna i z czystym sumieniem polecamy zarówno do użytku domowego, jak i do kateringu i małej gastronomii. Od niedawna jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i sklepem marki Jura.

Napędzani kofeiną

"NAPĘDZANI KOFEINĄ" to idea, która towarzyszy nam od momentu, kiedy okleiśmy pierwszą mobilną kawiarnię, i minęło już ponad 10 lat. Wszystko, co tworzymy, kręci się wokół kawy. Postanowiliśmy więc zacząć dokumentować naszą kawową codzienność i dzielić się nią z Wami. Głównymi twórcami kanału będą trzy osoby: Marcin, Konrad i Filip.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-31
Wszystko w terminie, piękna paczka kawy i smak również :)
2024-03-15
Jak zwykle świetny kontakt!!!!Kawa mega
pixel