Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MONKO W TWOIM BIURZE

NIE POZWÓL, BY KAWA STANĘŁA NA DRODZE DO DOBREJ ROBOTY!

W monko. uważamy, że świeżo palona kawa powinna być dostępna wszędzie. Niestety miejsce pracy jest jedną z tych przestrzeni, w których jakość nie nadąża.

Badania pokazują, że zadowoleni pracownicy są bardziej produktywni – co może wyjaśniać, dlaczego wspieramy kilka czołowych miejsc pracy we Wrocławiu naszymi kawowymi rozwiązaniami biurowymi.

Twój zespół również zasługuje na to, co najlepsze. Wynieś ten napój, którym raczysz się codziennie w pracy na wyższy poziom dzięki świeżej kawie palonej lokalnie i dostarczanej co tydzień. Niezależnie od tego, czy Twoje biuro jest małe, czy duże, jesteśmy w stanie zaprojektować rozwiązanie, które gwarantuje, że nigdy Ci jej nie zabraknie.

CZY ROZWIJASZ SIĘ?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz do programu kawowego skoncentrowanego na jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.

CHCESZ ZROBIĆ PIORUNUJĄCE WRAŻENIE?

Opracowanie własnego systemu parzenia espresso to świetny sposób na przyjmowanie klientów i gośc, ale także by tworzyć światowej klasy doświadczenie dla pracowników. Współpracujemy z największymi firmami i biurami, aby tworzyć niesamowite niestandardowe programy, które mają imponować.

NAPISZ DO NAS

Gotowi, by zacząć? Napisz do nas na zapytaj@monkocoffee.pl i dowiedz się więcej. Chętnie sprawimy, aby kawa, którą tak często pijesz pozostawiała po sobie wyjątkowe wspomnienia! Za każdym razem.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 135 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Szybko i przyjemnie
2024-05-14
Jestem bardzo zadowolona. Sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Na pewno jeszcze skorzystam. Polecam smakoszom kawy.
pixel