Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FILTRY

( ilość produktów: 5 )

Już na pierwszy rzut oka zauważysz, że dzięki filtrom nie musisz przejmować się fusami w kawie. Twój napar jest klarowny, czystszy i co najważniejsze dużo zdrowszy.

Nie czekaj, zrób zapas filtrów i już dziś ciesz się swoim ulubionym naparem. Filtry do Twojej ulubionej metody parzenia znajdziesz na naszej stronie w dziale: akcesoria baristy.

Drip ? filtry są dosyć cienkie, stożkowe i papierowe. Możesz je znaleźć w dwóch wersjach kolorystycznych. Biała oraz brązowa (tzn. Misarashi), która nie jest wybielana, przez co jest bardziej ekologiczny. Zw względu na wielkość, na rynku znajdziesz wersję 01, 02 oraz 03.

Chemex ? produkowane są wyłącznie przez firmę Chemex. Są znacznie grubsze, niż te do drippera oraz 20-30% cięższe. Są zrobione ze specjalnego papieru, który pozwoli Ci odfiltrować niepożądane osady jednocześnie przenikać związkom aromatycznym.

Aeropress ? to małe, okrągłe i bardzo cienkie filtry. Zawsze koloru białego i w większości produkowane przez firmę Aeropress, pakowane po 350 sztuk. Filtrów  możesz używać zarówno do modelu klasycznego Aero jak i wersji GO.

pixel