Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SIEKIERA - PRAWDOPODOBNIE NAJMOCNIEJSZA KAWA W POLSCE!

2022-10-31
SIEKIERA - PRAWDOPODOBNIE NAJMOCNIEJSZA KAWA W POLSCE!
Cała historia w ogromnym skrócie wygląda tak… Mamy piękną grafikę. Mamy nowe, piekielnie mocne pod względem kofeiny ziarno. Wszystko ładnie się ze sobą klei. Robimy testowy wypał, sprawdzamy, degustujemy… Projektujemy nowe etykiety i wlepy i kiedy wszystko jest już gotowe, kiedy mamy domenę, konta na mediach społecznościowych i jesteśmy gotowi wystartować.

Ostatnio w monko. bardzo dużo pracy. Kilka projektów jest jeszcze rozgrzebanych, ale już dziś możemy pochwalić się jedną z nowości.

Cała historia w ogromnym skrócie wygląda tak… Mamy piękną grafikę. Mamy nowe, piekielnie mocne pod względem kofeiny ziarno. Wszystko ładnie się ze sobą klei. Robimy testowy wypał, sprawdzamy, degustujemy… Projektujemy nowe etykiety i wlepy i kiedy wszystko jest już gotowe, kiedy mamy domenę, konta na mediach społecznościowych i jesteśmy gotowi wystartować…

W tym momencie idiota Putin atakuje Ukrainę. Ktoś mógłby zapytać, ale co to ma ze wszystkim wspólnego? Odpowiedz jest jedna – ta kawa miała nosić nazwę RAKIETA – napędzana kofeiną. Trochę słaby timing, prawda? Weź tu teraz wystrzel produkt o nazwie RAKIETA, kiedy tuż obok, po sąsiedzku spadają na miasta prawdziwe rakiety.

 

Daliśmy ostro po hamulcach i jeszcze raz siedliśmy do stołu kreślarskiego. Grzebiąc w katalogach z pomysłami, odkopaliśmy jeden szczególnie już wiekowy. Folder o nazwie „siekiera” walnął nas jak obuchem. Nazwa do naszej ultramocnej kawy siedziała jak korniki w świerku!

Trzeba jednak było przebudować odrobinę komunikację wizualną, bo pierwotne logo zaprojektowane wieki temu wyglądało trochę jak byśmy otwierali Barbershop – wiesz, czachy, siekiery  itp. Z pomocą przyszły nam niezawodne PixiDixie i tak oto w całej swojego okazałości przed Tobą – SIEKIERA!

Kawa jest tak mocna, że włosy na klacie stają dęba!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022

Polecane

kawa ziarnista SIEKIERA - 1 kg

kawa ziarnista SIEKIERA - 1 kg

75,00 zł brutto1500 pkt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 135 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Szybko i sprawnie, kawa świeża i aromatyczna!
2024-05-27
sprawnie i szybko
pixel