Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AEROPRESS

( ilość produktów: 2 )
Kawa do Aeropressu jest szczególnie popularna wśród miłośników kawy, którzy cenią sobie łatwość przygotowywania i wysoką jakość napoju. Aeropress to urządzenie do przyrządzania kawy, które pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie wysokiej jakości kawy zarówno w domu, jak i w podróży.
Aeropress wynaleziony i opatentowany został przez wynalazcę i największego producenta frisbee. Ta gigantyczna strzykawa zyskała sporą rzeszę fanów. Do dziś organizowane są nawet Mistrzostwa Świata w Aeropressie, a my, Polacy odnosiliśmy na tym polu kilka razy spore sukcesy,
Magia Aero tkwi w jego prostocie, lekkości i możliwościach super łatwego przenoszenia. Można w nim parzyć kawy, zarówno te klasycznie, ciemno palone, jak i delikatne, jasne Arabiki. Pod wpływem ciśnienia i temperatury pozwala dosłownie wycisnąć z kawy to, co najlepsze. Dwie najpopularniejsze metody parzenia Aeropressa opisaliśmy w naszym szkoleniowym dziale „naucz się”. Oczywiście nie są to jedyne metody, bo Aeropress pozwala dość mocno eksperymentować. Zdarza się nawet, że kawosze-podróżnicy robią w Aeropressie kawę na zimnej wodzie z górskich strumieni. Jest to również metoda popularna w biurach wielu korporacji. Kiedy Twój pracodawca nie zapewnia Ci godnej Twoich kubków smakowych kawy, to weź swoją ulubioną kawę do teczki na laptopa i zaparz kawę na biurku.
pixel