Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkryj magiczny świat kawy w Pałacu Tłokinia podczas wydarzenia Netwomen Unity na YouTube!

2023-10-20
Odkryj magiczny świat kawy w Pałacu Tłokinia podczas wydarzenia Netwomen Unity na YouTube!
ļ
Kawa w Pałacu Tłokinia

Kawa i Kobiece Ambicje: Magiczny Dzień w Pałacu Tłokinia podczas Netwomen Unity

Wycieczka do pałacu zawsze brzmi kusząco, zwłaszcza kiedy komnaty Pałacu Tłokinia są wypełnione ludźmi o inspirujących ambicjach. W jednym z takich wyjątkowych momentów mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu Kobiet Biznesu, zorganizowanym w ramach inicjatywy Netwomen Unity.

Energia na Wysokim Poziomie

Podczas tego rodzaju konferencji, mimo ciekawych prezentacji i mądrze prowadzonych dyskusji, zdarza się moment spadku energii. Po kilku godzinach nawet najwygodniejsze krzesło może przestać pomagać, a nawet charyzmatyczny mówca może nieco osłabnąć naszą witalność.

Kawa jako Wsparcie

W takich chwilach nie ma nic gorszego niż niesmaczna kawa, która jest pita tylko po to, byśmy dostali trochę kofeiny. W tym właśnie momencie z pomocą przychodzi monko.COFFEE.

monko.COFFEE - Twoje Źródło Dobrej Kofeiny

Na wydarzenie przyprowadziliśmy naszą mobilną, kawową wyspę, na której zaparzyliśmy doskonałą kawę przy użyciu dwugrupowego ekspresu kolbowego Sanremo ZOE. Do tego mieliśmy ze sobą skrzynię świeżo wypalonej kawy.

Dzięki naszej kawie, uczestniczki konferencji mogły odzyskać energię, zresetować się i skoncentrować na kolejnych prezentacjach. Monkocoffee wie, jak ważna jest dobra kawa, szczególnie w chwilach, gdy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku motywacji.

Netwomen Unity to inicjatywa, która integruje, inspiruje i wspiera kobiety w biznesie. A nasza kawa, dostarczająca nie tylko smaku, ale i energii, idealnie wpisała się w to magiczne wydarzenie w Pałacu Tłokinia.

Dla nas kawa to nie tylko napój, towarzyszymy Ci w ważnych chwilach i wspieramy Twoje ambicje, dlatego z dumą dostarczyliśmy kawę na to wyjątkowe spotkanie.

To nie tylko kawa. To monko.COFFEE, które pobudza zarówno zmysły, jak i ambicje.

Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w Netwomen Unity!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Jestem bardzo zadowolona. Sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Na pewno jeszcze skorzystam. Polecam smakoszom kawy.
2024-04-20
Bardzo szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowana, kartę zła od Nikodema w deche. A smak kawy - marzenie. Polecam, kto nie próbował! Pozostałym nie trzeba polecać
pixel