Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kawa z Prądem

2024-02-09
Kawa z Prądem
ļ
monko.COFFEE x VOLVO

Premiera Volvo EX30

To już kolejny, wspaniały event za nami. Bardzo lubimy tą ogromną różnorodność imprez, na których serwujemy nasze kawowe specjały. Potrafimy jak kameleon wpasować się w klimat wydarzenia i w jego otoczenie. 

Tym razem zostaliśmy zaproszeni przez salon Volvo Car Wrocław-Bielany na premierę nowego modelu Volvo EX30. Piękne i urządzone w skandynawskim stylu wnętrza salonu dość szybko wypełniły się gośćmi oraz mediami. Wydarzenie transmitowane było na żywo a my, tuż obok głównej sceny, serwowaliśmy doskonałe kawy monko. 

Dym i światło reflektorów oraz muzyka płynąca na żywo ze skrzypiec przeplatały się z aromatem świeżo zaparzonej kawy. Nasza mobilna kawowa wyspa była bardzo potrzebnym dodatkiem, a spragnieni kofeiny gości odwiedzali nas kilkukrotnie. Przygotowane przez nas kubeczki z brandingiem wydarzenia rozchodziły się błyskawicznie! System w jakim zaprojektowana i wykonana jest nasza „kawowa wyspa” sprawia, że jedyne czego potrzebujemy to wtyczka 220V. Sprytne rozwiązania z branży kamperowej i jachtowej sprawiają, że jesteśmy samowystarczalni. Przy całym tym zestawie, nie ma mowy o żadnych kompromisach. Zarówno ekspres kolbowy jak i młynek, równie dobrze mógłby by stać w pięknej przestrzeni kawiarnianej. Kawę parzymy na najwyższym poziomie. 

Kiedy światła jupiterów zgasły a uśmiechnięci ludzie opuścili salon, mieliśmy przyjemność bliżej zapoznać się z premierowym modelem i przetestować jego cup holdery. Test zdany na 5! Kubki kawy monko siedzą idealnie a samo auto robi elektryzujące wrażenie. 

Jeśli Ty organizujesz jakaś imprezę i czujesz, że dobra kawa mogła by być świetnym dodatkiem lub uzupełnienim całego wydarzenia, to pisz do nas śmiało. W kawie robimy wszystko!

Kawa na Event
Volvo EX30
Volvo EX30
Volvo EX30
Volvo EX30
Volvo EX30

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 84 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-05
Moja codzienna kawa. Piję ją odkąd opamiętam. Przynajmniej kilka razy w ciągu dnia gości w moim ekspresie przelewowym. Nawet nie muszę mielić, bo monko. robi to za mnie :)
2024-01-27
Przypadkiem spotkana siekiera zostanie z nami na dłużej.
pixel