Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aplikacja do ekspresu do kawy JURA smart connect - parzymy kawę ze smartfonu!

2023-09-08
Aplikacja do ekspresu do kawy JURA smart connect - parzymy kawę ze smartfonu!
Jura smart connect

Jura Smart Connect

Osiągnij indywidualne doznania smakowe dzięki technologii Bluetooth® z JURA Smart Connect! Teraz obsługa Twojego ekspresu do kawy jest bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki JURA Smart Connect. Ta innowacyjna aplikacja umożliwia zdalne sterowanie Twoim ekspresem za pomocą smartfona lub tabletu, a także komunikację z innymi akcesoriami, otwierając przed Tobą zupełnie nowe możliwości programowania. Nasz nowy transmiter JURA Smart Connect, który prosto wpinasz do ekspresu, działa przy użyciu technologii Bluetooth® i pozwala na bezprzewodową obsługę, programowanie urządzenia oraz łączność z innymi akcesoriami.

Dzięki JURA Operating Experience (J.O.E.®), masz zawsze dostęp do najnowocześniejszego sposobu obsługi automatycznych ekspresów do specjałów kawowych na swoim smartfonie. J.O.E.® to najbardziej intuicyjny i wygodny sposób korzystania z zalet ekspresów do kawy JURA. Dzięki JURA Operating Experience, obsługujesz swój ekspres do kawy JURA za pomocą ekranu dotykowego swojego smartfona.

  • J.O.E.® jest kompatybilny z wszystkimi automatycznymi ekspresami JURA wyposażonymi w funkcję Smart Connect. Odkryj nową erę aromatycznych kaw dzięki JURA Smart Connect i J.O.E.® już teraz!

Jak skonfigurować aplikację?

Krok 1: Pobierz aplikację JURA Smart Connect

Przejdź do odpowiedniego sklepu aplikacji na swoim smartfonie lub tablecie (App Store dla urządzeń Apple lub Google Play Store dla urządzeń Android) i wyszukaj "JURA Smart Connect". Pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.

Krok 2: Włącz Smart Connect

Upewnij się, że twój ekspres JURA jest włączony, a transmiter JURA Smart Connect jest poprawnie podłączony do ekspresu. Upewnij się, że urządzenia mają aktywną funkcję Bluetooth.

Krok 3: Parowanie z ekspresem

  1. Uruchom aplikację JURA Smart Connect na swoim smartfonie lub tablecie.

  2. Aplikacja powinna automatycznie wykryć dostępne urządzenia Bluetooth w swoim zasięgu, w tym twój ekspres JURA. Wybierz swój ekspres z listy dostępnych urządzeń.

  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby nawiązać połączenie między aplikacją a ekspresami JURA Smart Connect.

Krok 4: Konfiguracja i personalizacja

Po nawiązaniu połączenia z ekspresami JURA Smart Connect, będziesz mógł dostosować ustawienia i programowanie ekspresu z poziomu aplikacji. Oto niektóre z rzeczy, które możesz zrobić:

  • Dostosuj ustawienia ekspresu, takie jak temperatura wody, ilość kawy i moc napoju.
  • Zapisz ulubione profile kawowe.
  • Planuj godziny pracy ekspresu, aby dostosować go do swojego codziennego harmonogramu.
  • Monitoruj stan i czyszczenie ekspresu.

Krok 5: Korzystaj z aplikacji

Po skonfigurowaniu aplikacji możesz teraz korzystać z niej do zdalnej obsługi i programowania swojego ekspresu do kawy. Uruchamiaj przygotowanie kawy, dostosowuj ustawienia i eksperymentuj z różnymi profilami smakowymi, wszystko z wygodą swojego smartfona lub tabletu

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 135 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Bardzo szybka dostawa. Polecam!
2024-05-22
Bardzo szybka realizacja.
pixel