Darmowa dostawa od 250,00 zł

RAPORT MONKO.COFFEE

2026-05-07
RAPORT MONKO.COFFEE

Dzień dobry kawoholicy! ☕️

Mam nadzieję, że majówka Wam się udała i spędziliście całe mnóstwo wspaniałych chwil a nasza kawa Wam w tym towarzyszyła. 

 

 WGR02798-1000px  WGR02826-1000px

 

Co tam ciekawego w monko, pytacie? A no jak to w monko. - dużo się dzieje. W chwili, w której czytacie tego maila mija już kilkadziesiątgodzin odkąd musieliśmy wyrwać kolejną kartkę z kalendarza, a to oznacza nowy miesiąc - maj. Co za tym idzie, mamy nową kawę miesiąca - CODZIENNA STRONG! Jeśli chcecie kupić ją w promocji -15%, użyjcie kodu: kawamaj.

Była już wersja bezkofeinowa - LIGHT, więc teraz czas na coś z większym kopem. CODZIENNA STRONG, to wyjątkowy blend arabiki z Brazylii i robusty z Wietnamu o proporcjach 70/30%. A co gra w nutach smakowych? Ciemna czekolada, orzech włoski oraz earl gray.

 

 WGR08625-1920px-2  WGR00279-1920px_1

 

Lokale prężnie działają i coraz więcej w zamówieniach pojawia się wiosenno-letnich pozycji na zimno, z lodem - jest w czym wybierać, a jak już poruszam temat lodu, to w WADZE od miesiąca są już lody!

 naglowek_maila_50_edycja  WGR01088-1920px

Biegamy! Była sztafeta maratońska w Gdańsku (Aleksa, Marcin, Filip i gościnnie Kasia), był cały maraton (Ania) no i cały czas truchtamywspólnie z Wami w ramach Coffee RunForFun! W środę 22.03 odbyła się już 50. edycja!

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą zacząć biegać lub już biegają. Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszych, dedykowanych social mediach: instagram i facebook.

Kawa z Wami!

Filip
ekipa monko.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2026
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 412 opinii
pixelpixel